internetten para kazanma

Biliyorum, hep bir yerlerden duydun. Ayda şu kadar kazanacaksın, bunu yaparsan kesin kazanırsın, tıklarsan yada hoplarsan kazanırsın!!!…pöff…

Hep aynı sonuç değimli? Kazandırmayan boş, işe yaramaz işler, teknikler..Yalnız  bir gerçek var ki size umut verenler kendi anlattıkları kadar kazandı!

Peki siz ne kazandınız? Koca bir hiçbir şey değilmi? Belki de internetten para kazanmayı daha önce hiç denemedin! O zaman şuna inan ki çok şanslısın!

Çünkü doğru yerdesin ve yine çünkü asla gerçek olmayan ve kazanamayacağın bir paradan, internetten para kazanma yollarından, benim denemediğim bir para kazanma yöntemlerinden bahsetmeyeceğim!

Eğer kendinle yüzleşmek istiyorsan okumaya devam et; yada bu sayfayı kapat gitsin.Çünkü benim sana vereceğim içi boş bir hikaye yok!

Online olarak para kazanma işine tam 6 yılımı verdim diyebilirim..Bunlardan bazı yöntemleri kullanalı 4 yıl oldu ve bazılarını kullanalı ise 6 ay.. Peki bundan önce boşa geçirdiğim zaman? Tam olarak 1 yıl diyebilirim. Kazançsız ve bol emekli 1 yıl..

Tabiî ki deneye deneye bende gerçek ve para kazandıran yöntemler buldum.Hatta bunları kendi tekniklerimle geliştirdim ve 1 yıl boyunca gece gündüz İngilizce kaynakları okudum, internetten para kazanma yollarını anlatan birçok video izledim. Gerçekten para kazandıran yöntemleri gördükçe o heyecan ve hırsla yeni yöntemler bulmak için kendimle yarıştım.

Sonuç: Düzenli Ve Devamlı Artan Bir Gelirdi!

Evet anlattığım şeylerin hepsi gerçek ve tartışmasız bir şekilde büyük bir başarıydı! ABD de insanların bu iş sayesinde günde 1000 dolar bile kazandığı bir piyasada, benimde doğru teknikleri öğrendikten sonra ilk etapta onlar kadar olmasa da iyi bir gelir elde etmemem haksızlık olurdu!

Fakat merak etmeyin bende size ayda 10.000 tl kazanacaksınız demiyeceğim.Yada sadece şu kitabı al, o kitap sana para kazandıracak da asla demiyeceğim.Bu gerçekliği sorgulamamın sebebi piyasada 2 aydır olan ve 1 kez dahi yurtdışı kazanç tecrübesi olmadan sözüm ona kitap yazanlardır. Hatta beni kitap yazmaya zorlayanlarda onlardır diyebilirim.

Tekrar uyarayım, piyasadaki birçok para kazandırdığını vaad eden kitap aslında kendini tekrarlıyor ve paranızı boşa harcamanıza sebep oluyor.Neyse zaten bu sebepler yüzünden “ePara Kazanma Rehberi” ni yazdım. Adından da anlaşılacağı gibi bu sadece bir kitap değil,  aynı zamanda size rehberlik edecek bir internetten para kazanma eğitim programıdır.

“ePara Kazanma Rehberi” kitabını alan tüm kullanıclara profesyonel bir “e-broker” olana kadar yani internetten ciddi gelirler elde edene kadar desteğimiz olacaktır. Ayrıca şunu söylemeliyim ki; eğer size inanan bir kitle oluşurursanız, kurduğunuz tüm kazanç sistemlerinde bir ekip olursunuz! Ve 1 kazanıyorsanız, 10 kazanırsınız!

Yani demeye çalıştığım şu; internetten para kazanmak ile ilgili bildiğim her şeyi öğretebileceğim, benim gibi kazanacak ve benim ekibimde yer alacak arkadaşlar arıyorum!.

Unutmayın bu kitabı almanız bu büyük ekipte yer almanız demektir. Yani aynı zamanda bu kazanç sisteminde çok ciddi ektra gelirler elde edeceksiniz.

Sesinizi duyar gibiyim! Peki bize gösterebileceğin kazanç örneği varmıdır?

Tabiî ki! Bu benim sadece 1 sistemden, 45 günde kazandığım ve sürekli otomatik hale getirdiğim bir ekran görüntüsüdür.

kazanc-ispati

Yukarı görüldüğü gibi, her ay banka hesabıma bu para yatıyor.

Size göstereceğim doğru teknikler ile para kazanmak sizin için eğlenceli bir oyun haline dönecek!

Bir de yabancı kaynaklı bir kazanç sistemindeki hesabıma bakalım.

kazanc-ispati-2

Görüldüğü gibi bunlar gerçek ve kurduğum sistemlerle devamlı olarak artan sadece 2 adet ekran görüntüsüdür. Diğer ekran görüntülerimi göstermeye gerek yok sanırım.

Peki bu kazançlara ulaşmanız için ben bu kitapta hangi konulardan bahsettim?

Kısaca kitap içeriğine göz atalım;

 • Boş vakitlerde zaman harcadığımız Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden nasıl düzenli, 0 maliyetle yüksek kazanç sağlarsınız? Facebook da kaç çeşit kazanma yöntemi vardır?
 • YouTube dan hiç para kazanmayı düşündünüz mü? (Aklınıza dahi gelmeyecek bir yöntem sayesinde inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz)
 • Google ve Google Adwords sistemi nasıl kullanılmalı?
 • Dünyaca ünlü kazanç sistemleri nasıl para kazandırır? Adım adım bu sistemlere kayıt aşamaları.
 • Türk kazanç sistemleri nelerdir? Resimli, grafikli tanıtım ve kayıt.
 • Para kazandırma potansiyeli olan ve 0 maliyete yüksek kazanç sağlayacağınız ürünler hangileridir?
 • X kişiler ne yapıyorda ayda milyon dolarlar kazanıyor? Peki siz nasıl kazanacaksınız?
 • Ebay nedir? Kaç türlü kazanç sistemi vardır? Ebay dan para kazanmak ile ilgili tüm bilgiler.
 • Dünya ticaretiyle ilgili ciddi ipuçları.
 • Network nedir? Nasıl kazandırır? Hangi network ler ile çalışmalı?
 • Kazancınızı nasıl otomatiğe bağlayıp ay sonu bankamatiğinizden paranızı çekersiniz? Adım adım anlatımlar.

Olarak özetlenebilir.

Şunu net olarak söylüyorum ki; anlattığım teknikleri uygulayıp kazanamazsan sana kitap için ödediğin tüm ücretini geri ödeyeceğim!

#Bonuslar

#1# Özel klüp üyeliği.

Kazanç sistemlerini tanıdıktan sonra, sadece kullanıcılara özel bu forumda birebir kazanç eğitimi ve danışmanlığını ücretsiz alacaksınız! (250 TL Değerinde!)

#2# Güncel kazanç aboneliği.

Sadece kullanıcılarımıza sunulacak ücretsiz abonelik sayesinde, güncel kazanç bilgileri mailinizde göreceksiniz! (75 TL Değerinde!)

#3# Ömürboyu “ePara Kazanma Rehberi” kitabı ücretsiz güncelleme hakkı!

Yeni kazanç sistemleri ve özel bilgiler eklendikçe kitabın yeni güncellemelerinden ücretsiz faydalanma hakkına sahip olacaksınız.(200 TL Değerinde!)

#4# 0 Maliyetli kazanç yöntemleri!

Biryerden para kazanırken bir yerden kaybetmek hiç hoş olmazdı değilmi? Hiç  para harcamadan nasıl ciddi paralar kazanırsınız detaylı açıklama. (80 TL Değerinde!)

#5# Hızlı başlangıç rehberi.

Bu rehber ile 30 dk sonra bile kazanmaya başlayabilirsiniz! (25 TL Değerinde!)

Tam 630 TL lik hediye bonuslarla birlikte

“ePara Kazanma Rehberi” kitabı;

KISA BİR SÜRE İÇİN;

180 TL

74 TL !!!

DİJİTAL KİTABI HEMEN İNDİR

 Guvenli-odeme

Ödemeleriniz SSL şifrelemeli xticaret.com güvencesindedir.xTicaret tüketiciyi koruyan bağımsız, güvenli bir ödeme sistemidir. Bu sebeple kredi kartıyla işlem yapacaksanız içiniz rahat olsun. Ödemeden s0nra sayfayı kapatmayın. Sistem sizi kitabı indireceğiniz sayfaya yönlendirecek.Ödemeden sonra kitabı indirirken bir sorun ile karşılaşırsanız yada kitabı indiremediyseniz bize bildirin, kitabınızı aynı gün yollayalım.

Saygılarımla

Muhammed UZAR

eparakazanmak@gmail.com (Mail Destek)

Uzman E-Broker